top of page

Saksı Mix Iç Mekan Bitkileri Için Torf Karışımı

Dikime Hazır 20 Litre

 

  • Profesyonel peyzaj ve süsbitkileri yetiştiriciliği sektöründe, yetiştirme ortamı (substrat) tedarikçisiolarak elde ettiğimiz yüksek deneyimle, iç mekân bitkilerinin tüm ihtiyaçlarınıkarşılamak için tasarlanmış en iyi yetiştirme ortamıdır. Besin katkısı ilebitkinin başlangıç beslenme ihtiyacı karşılanmıştır. İçeriğinde bulunan yüksekkaliteli torf ve mineraller sayesinde yumuşak ve havadar bir yapıya sahipolmakla beraber fazla suyun tahliye edilmesine yardımcı olur. Hafiftir ve kökgelişimini destekler. ÜRÜN İÇERİK BİLGİSİ Yüksek kaliteli torf, hindistan cevizi lifi, volkanik mineraller Besin: NPK ve yavaş salınımlı gübre içerir. Katkı: Nemlendirici EC : <1 ms/cm pH: 5,5 – 6,5

  • Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.

  • Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur.

  • İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.

  • Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.

bottom of page