top of page

Saksı Mix Orkide Toprağı Dikime Hazır 10 Litre

 

  • Profesyonel peyzaj ve süs bitkileriyetiştiriciliği sektöründe, yetiştirme ortamı (Substrat) tedarikçisi olarakelde ettiğimiz yüksek deneyimle, orkide için tasarlanmış en iyi yetiştirmeortamıdır. Besin katkısı ile bitkinin başlangıçbeslenme ihtiyacı karşılanmıştır. İçeriğinde bulunan yüksek kaliteli özelelenmiş torf ve volkanik mineraller sayesinde yumuşak ve havadar bir yapıyasahiptir. Yüksek deranaj kabiliyeti sayesinde fazla suyun tahliye edilmesinerağmen köklerin ihtiyaç duyduğu nemi bünyesinde muhafaza etmeye devam eder. ÜRÜN İÇERİK BİLGİSİ Yüksek kaliteli torf, hindistan cevizi lifi, volkanik mineraller. Besin: Temel NPK Katkı: Nemlendirici EC : <1 ms/cm pH: 5,5 – 6,5

  • Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.

  • Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur.

  • İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.

  • Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.

bottom of page