top of page

Saksı Mix Berry Mix Ahududu, Çilek Torfu 40 Litre

 

  • Profesyonel peyzaj ve süsbitkileri yetiştiriciliği sektöründe, yetiştirme ortamı (substrat) tedarikçisiolarak elde ettiğimiz yüksek deneyimle, çilek, böğürtlen, ahududu gibi yumuşakve hoş kokulu meyvelerin yetiştirilmesi için hazırlanan özel karışımlardır.Karışımların fiziksel yapısı hava ve su dengesini optimum düzeyde sağlayacak şekildeayarlanmıştır. Besin katkısı ile bitkinin başlangıç beslenme ihtiyacıkarşılanmıştır. İçeriğinde bulunan yüksek kaliteli özel elenmiş ve yıkanmıştorf, hindistan cevizi lifi ve volkanik mineraller sayesinde düşük tuzlu,yumuşak ve havadar bir yapıya sahip olmakla beraber fazla suyun tahliyeedilmesine yardımcı olur. ÜRÜN İÇERİK BİLGİSİ Yüksek kaliteli torf, hindistan cevizi lifi, volkanik mineraller. Besin: NPK ve yavaş salınımlı gübre içerir. Katkı: Nemlendirici EC : < 0,8 ms /cm PH: 5,5 – 6,5

  • Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.

  • Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur.

  • İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.

  • Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.

bottom of page