top of page

Saksı Mix Kaktüs & Sukulent Toprağı

Dikime Hazır 10 Litre

  • Profesyonel peyzaj ve süs bitkileriyetiştiriciliği sektöründe, yetiştirme ortamı (substrat) tedarikçisi olarakelde ettiğimiz yüksek deneyimle, tüm kaktüs, sukulent ve suyu bünyesinde depolayanbitkiler için tasarlanmış en iyi yetiştirme ortamıdır. Besin katkısı ile bitkinin başlangıçbeslenme ihtiyacı karşılanmıştır. İçeriğinde bulunan yüksek kaliteli özelelenmiş torf ve volkanik mineraller sayesinde fazla suyun tahliye edilmesinisağlar. Yumuşak ve havadar bir yapıya sahiptir. ÜRÜN İÇERİK BİLGİSİ Yüksek kaliteli torf, hindistan cevizi lifi, volkanik mineraller Besin: NPK Katkı: Nemlendirici EC : <1 ms/cm pH: 5,5 – 6,5

  • Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.

  • Kampanya fiyatından satılmak üzere 10 adetten fazla stok sunulmuştur.

  • İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.

  • Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.

bottom of page